Проект "Наш час - наш простір" презентував виставку 22 сучасних художників

  Картини, скульптури та книги - усе це по-сусідству. Мистецький проект "Наш час - наш простір" презентував виставку двох десятків сучасних художників. Їхні роботи тепер можна побачити не лише у вигляді картин. Усі полотна та скульптури зібрані у друкованому вигляді. У монографічних альбомах.
  Живописні полотна двадцяти двох малярів - під одним дахом. У п’яти виставкових залах - більше сотні робіт, різних за стилем та часом виконання. Художник Михайло Демцю відчуває себе особливо впевнено. У цьому залі нещодавно була його персональна виставка. Сьогодні ж митець представив сім нових робіт. Його яскраві полотна ще навіть пахнуть фарбою.

  Михайло Демцю, художник: "Кожний художник повинен вирізнятися своїм почерком, кольором - як і сам має виглядати, щоб не були всі одинакові. Тут є картини, в яких я експерементую, шукаю натюрмортів у нових кольорах, подачу квітів у гарних кольорах, неба, землі, жінок і всього іншого, що гарне".

  Андрій Антонюк, заслужений художник України: "Така збірка робіт зробить честь любому музею, любій країні. Це збірка різних художників, але художників знакових.  Це подія всеукраїнська, - я вам говорю точно".

  Серед презентованих картин можна побачити роботи Марії Приймаченко, Сергія Шаповала, Олександра Дубовика. Живописна та скульптурна експозиція доповнюється художніми альбомами. У кожного презентованого митця - свій. Ці монографії поступово видавали впродовж останніх чотирьох років. Кожну, незалежно від рівня автора, - по тисячі примірників.

  Максим Мельник: "В серії є як представлені більшість народних художників, лауреатів Шевченківських премій, професорів, академіків, так є і не так знані художники, але які демонструють своє взнаване мистецтво і працюють досить гарно і радують своїх шанувальників".

  Отримати презентовані художні альбоми - не просто. Ні у книгарнях, ні у бібліотеках їх немає. Усі примірники належать художникам. Тож побачити такий мистецький калейдоскоп можна лише на виставці.

  Експозиція триватиме до третього грудня. Наступну можна буде побачити не раніше, ніж за кілька років. За цей час організатори планують видати ще з десяток нових альбомів.

  Мирослава Ульяніна, Ілля Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.77Мб)
  Попередній матеріал
  Масштабні пожежі в Каліфорнії - 14 тисяч людей евакуйовано
  Наступний матеріал
  У Вашингтоні готуються до початку потенційно історичного саміту G20
  Теги:
  Loading...