У центрі Парижа з’явилася нова шоколадна фабрика [відео]

  «Простота - завжди йде поруч із розкішшю та вишуканістю» - ось девіз нової шоколадної фабрики Алена Дюкаса, легендарного французького шеф-кухаря. Смак - а не зовнішній вигляд - основа його нового проекту. Шоколад зі смаком різних трав, наприклад - м’яти. Шоколад - зі смаком ягід, зокрема - суниць. Експериментує Дюкас і з какао-бобами, які привозять з різних країн світу. І кожен сорт - має свій особливий смак, який кулінари стараються зберегти і не псувати жодними домішками. Лише так, вважає кулінар - можна привабити  покупців - пропонуючи щось незвичне і нестандартне.

  Ален Дюкас, шеф-кухар, власник шоколадної фабрики: «У нас є відомі сусіди-виробники шоколаду - це бельгійці і швейцарці. Утім вони використовують іншу концепцію. Вони - лідери у виробництві шоколаду із м’яким смаком, більш універсального, створеного для широкого кола споживачів. А ми орієнтуємося на елітарного покупця, з особливим, вибагливим смаком».

  Іще одна фірмова ознака ласощів - відсутність будь-яких стабілізаторів, консервантів чи барвників. Користь для здоров’я споживача - ставить певні обмеження для бізнесу. Адже такий шоколад не може зберігатися довго, максимум - три-чотири тижні. Тож продавати його за кордоном - власник поки не ризикує. Щоправда - мріє про крамницю у Лондоні. Ця ж фабрика розташована у центрі Парижа. Покупців - і французів, і туристів - не бракує.

  Ніколя Роселлі, покупець: «Дуже тонкий, вишуканий смак! Я завжди шукаю найкращий шоколад, нові смаки какао, винахідливість у смаковій гамі».

  Спеціально до свят шоколадна фабрика Дюкаса виготовила - Різдвяну ялинку «Зроби сам». Набір складається із шоколадних дисків, прикрашених різноманітними фруктами та горіхами, які треба скласти наче пірамідку.

  Нонна Стефанова, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Французькі ЗМІ звинуватили Олланда у зраді цивільний дружині
  Наступний матеріал
  Суд не розглядав скаргу Притуленка