5.ua

Французькі ЗМІ звинуватили Олланда у зраді цивільний дружині

  За даними журналу Клозер, коханка, глави держави - відома актриса Жюлі Гайє. Їй 41 рік - на 8 років менше, ніж офіційній першій леді Франції, журналістці Валері Трієр-вейлер. Видання повідомляє: президент регулярно проводить ночі у будинку актриси. Їздить туди на скутері через увесь Париж, у супроводі усього одного охоронця, що ставить життя глави держави під загрозу. На підтвердження цього журнал опублікував низку світлин. Сам Олланд заявив, що такі матеріали є втручанням у його особисте життя і не виключив можливість судового позову до видання. Підтримують позицію глави держави і пересічні парижани.

  Перший француз: «Журнал просто намагається зробити сенсацію. Гадаю, що медійники не повинні були втручатися у особисте життя президента. У Франції чимало інших, значно актуальніших і цікавіших проблем». 

  Другий француз: «Глава держави - така ж людина, як і всі решта, і також має приватні справи, виносити їх на загальний огляд - неправильно. До того ж уся ця історія все ще може виявитися звичайними плітками». 

  Попередній матеріал
  Учасники Автомайдану заявляють про посилення тиску та репресій з боку провоохоронців [відео]
  Наступний матеріал
  У центрі Парижа з’явилася нова шоколадна фабрика [відео]