Протест проти контракту з "Газпромом" 5 канал

У Тбілісі вийшли на протест проти контракту з "Газпромом"

Учасники акції вважають, що угода робить їхню країну залежною від Москви

У неділю, 6 березня, у Тбілісі відбулася акція протесту проти контракту з російським "Газпромом", який підписав грузинський уряд. Протест організували представники партії "Єдиний національний рух" (ЕНД), інформує агенція "Інтерфакс-Україна". Демонстранти вишикувалися в живий ланцюг завдовжки 6 км – від площі перед будівлею адміністрації уряду до будівлі посольства Росії. Протестувальники тримали в руках прапори Грузії, а також банери та сині повітряні кулі з написом "Ні Газпрому". "Подібні акції відбуватимуться систематично, оскільки не можна вірити колишньому прем'єр-міністру Бідзіні Іванішвілі, і потрібно здійснювати постійний контроль за цим бездарним урядом", - зазначила одна з активістів ЕНД, депутат від парламентської меншості Ірма Надірашвілі.

Учасники акції вважають, що угода робить їхню країну залежною від Москви. Про підписання контракту повідомив грузинський міністр енергетики країни Каха Каладзе. Москва та Тбілісі фактично продовжили дію старої угоди, згідно з якою Грузія погоджувалася на транзит палива до Вірменії. А за це отримувала 10 % цього газу.

5.ua

Як повідомляв 5.ua, 22 лютого в центрі Мінська відбулася друга акція протесту підприємців, які виступають проти указу президента про ліцензування ввезення речей з-за кордону. Якщо його не скасують, то вже з 1 січня наступного року більшість підприємців не зможуть торгувати на ринках.

Попередній матеріал
Переселенці зі Сходу створили анімаційний фільм "Усім потрібен дім"
Наступний матеріал
Вакарчуки дали старт четвертій партії матчу за шахову корону світу
Теги:
Loading...