У Сингапурі стартувало екологічне лазерне шоу

  Екологічне лазерне шоу відкрилося у Сингапурі. У ньому взяли участь кілька десятків митців. Завданням було створити світлову інсталяцію, використовуючи тільки енергозберігальні матеріали.

  Тепер діловий квартал Маріна Бей освітлюють найрізноманітніші витвори. Дітлахів найбільше приваблюють інтерактивні моделі. Відвідувачі можуть, наприклад, власноруч пофарбувати статую "Мерлайона" - символ Сингапуру.  Дорослі - в захопленні від тривимірних проекцій та спецефектів. Під час проведення заходу півсотні сингапурських корпорацій, чиї офіси розташовані в "Маріна Бей", зголосилися запровадити програму енергозбереження. Вони вимикають усе зайве освітлення та зменшують потужність кондиціонерів.

  Лі Гуй, митець: "У моїй інсталяції використані тільки економні лампи дуже маленької потужності. Утім, завдяки спеціальній конструкції світло концентрується в одну точку і здається дуже яскравим". 

  Кріна, туристка: "Я такого ніколи не бачила, так цікаво, що можна самому міняти колір світла! Це наче для дітей, але я б сама із задоволенням погралася".

  Попередній матеріал
  В Абхазії відбулись парламентські вибори
  Наступний матеріал
  Українська делегація відвідала постраждалі від цунамі райони Японії [відео]
  Теги: