У Сингапурі діє СПА-центр для домашніх тварин

  СПА не лише для людей, а й для тварин пропонують у Сингапурі. Чотирилапих заоохочують процедурами масажу, оздоровлення і гігієни. Коштують забаганки недешево. Лише одна процедура може сягати кількох сотень доларів. Господарів щиро переконують, що від того у тварини покращується не лише здоров’я, а й характер.

  Китайському шпіцу на ім’я Капкейк роблять ексклюзивну процедуру - маску з глини. Людям таку послугу надають давно, але тваринам - у всій Південно-Східній Азії - пропонують уперше, наголошує виконавчий директор СПА-центру. Коли маска із глини рівномірно розподілена - собаку обгортають рушником і кладуть під інфрачервону лампу. Це допомагає покращити циркуляцію крові та стан шкіри і вбиває шкідливі бактерії. Процедура коштує понад двісті доларів. Але клієнтів - не бракує.

  Маркус Хо, виконавчий директор СПА: "Коли мої клієнти дивляться на ціни і на компоненти СПА, які ми пропонуємо - вони дещо вражені. Більшість із них самі ніколи не були у такому салоні. А той сервіс, який ми пропонуємо - і насправді виглядає таким, наче для людей. І ніхто не нарікає, що витрачає кошти на власних тварин - для людей вони, наче діти".

  "Петопія" - так називається заклад - пропонує не лише послуги СПА. Це й салон краси і готель для тварин. Залишати тут чотирилапих - цілком безпечно, запевняють і їхні власники, і працівники закладу. Як доказ наводять сучасне обладнання - веб-камери, якими оснащені "готельні" номери та ігрові кімнати. З будь-якого куточку світу, де є інтернет, можна простежити, - як почувається ваш пес чи кіт.

  Росанна Чіл, власниця тварини: "Я люблю це СПА. Наш кіт жив тут, у готелі, три тижні. Його кімната була просто виняткова, з музикою, із заспокійливою ароматерапією. Мало закладів так турбуються про тварин".

  До кожного хвостатого клієнта персонал СПА намагається знайти свій підхід. Особливо до тих тварин, що не люблять традиційні процедури, котрі потребують води. Душ вони приймають лише зі спеціальної насадки, що створює мікробульбашки, які не дратують тварину. Окрім фізичного оздоровлення Петопія пропонує і заспокійливі процедури. Більшість - пов’язані із ароматерапією.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Китаї пропонують орендувати друга чи подругу на свята
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ назвали вибори у Казахстані недемократичними
  Теги: