У столиці Чилі відкрили інтерактивний музей

  Інтерактивний музей у столиці Чилі. В ньому не тільки можна, але й треба торкатися експонатів. Туди щодня приводять школярів на практиці закріплювати теорію.
  Діти знайомляться з поняттями - швидкості, звуку, магнетизму. Експерименти можна робити просто на місці. Найпопулярніший серед відвідувачів зал, присвячений такому природному катаклізму як землетрус. Експонати рухаються, демонструючи епіцентр підземних поштовхів, коли куратор розповідає - чому здригається земля і до яких катастрофічних наслідків це призводить. Інтерактивний музей у Сантьяго називають найпопулярнішим у країні.  Щороку його відвідує понад чотириста тисяч людей. Побував тут під час офіційного візиту до Чилі й президент США Барак Обама з родиною.  

  Жав`єра Гуерра, школярка: "У Чилі є багато музеїв, де повсюди висять таблички "не торкатися, або не чіпати", а тут можна побачити як усе працює. Це так цікаво, коли ти можеш брати участь у процесі".

  Каміла Карілло, школярка: "Інтерактивний музей дуже кумедний. Тут можна багато чого дізнатися. А головне - знайти відповіді на запитання, які просто словами не поясниш".

  Попередній матеріал
  У Кот-д`Івуарі тривають сутички між прибічниками Уаттари та Гбагбо
  Наступний матеріал
  Знову загроза цунамі над Японією
  Теги: