У Кот-д`Івуарі тривають сутички між прибічниками Уаттари та Гбагбо

  У самому Кот-д`Івуарі тривають сутички між прибічниками новообраного президента Уаттари та військовими, вірними колишньому главі державі - Гбагбо.
  За останньою інформацією, екс-президент нині перебуває у бункері своєї резиденції. Відучора армія Уаттари штурмує це місце. Проте, поки що безуспішно. Очевидці повідомляють про постріли у різних частинах міста Абіджан, що вважається економічною столицею Кот-д`Івуару. Там напали на резиденцію посла Японії. Невідомі озброєні люди увірвалися до будівлі. Дипломата врятували французькі військові на гелікоптері на прохання офійційного Токіо. Попросили французів допомогти з евакуацією своїх дипломатів також ізраїльтяни.

  Йосіфума Окамура, посол Японії у Кот-д`Івуарі: "Мою резиденцію атакували. Вранці мене повідомили і я сховався. На щастя, мене врятували французькі військові. Тільки завдяки їхній професійній роботі я лишився живий". 

  Нагадаємо, конфлікт розпочався у листопаді 2010-го після виборів президента, коли і Ґбаґбо, і Уаттара оголосили себе  переможцями. Франція, США та інші країни визнали президентом Уаттару, утім Ґбаґбо відмовився передавати владу, внаслідок чого у країні розпочався збройний конфлікт.     

  Попередній матеріал
  На Донеччині 4 містам на третину скоротили водопостачання
  Наступний матеріал
  У столиці Чилі відкрили інтерактивний музей
  Теги: