У столиці Еквадору відбувся мітинг на підтримку Ассанжа

  Мітинг на захист Джуліана Ассанжа провели мешканці Еквадора. На центральну площу столиці країни - міста Кіто - вийшли кілька тисяч людей.

  Їх обурює небажання Великої Британії випускати засновника "Вікілікс" до Еквадору. Демонстранти тримали в руках портрети засновника сайту "Вікілікс" і вимагали боронити свободу преси. Мітинг відвідав і президент Еквадору, Рафаель Корреа. 

  Нагадаємо, 17 серпня він надав Ассанжу політичний притулок у своїй країні. До ухвалення цього рішення засновник "Вікілікс" упродовж двох місяців переховується в еквадорському посольстві. Велика Британія розкритикувала рішення Корреа. Офіційний Лондон прагне екстрадувати Ассанжа до Швеції, де його мають допитати у справі про згвалтування.

  Каталіна Пенафіль, мешканка Кіто: "Це рішення влади і ніхто не має ставити його під сумнів. Ми не втручаємося в рішення інших країн - вони вільні робити, що забажають".

  Едмундо Андраде, мешканець Кіто: "Його життя під загрозою, а в Еквадорі - чи не найбільше поважають права людини. Ми підтримуємо надання притулку Джуліану Ассанжу і чекаємо на нього у своїй країні".

  Попередній матеріал
  Теракт на півдні Туреччини - щонайменше 9 загиблих
  Наступний матеріал
  У центрі Києва з`явився пам`ятник шведській конячці
  Теги: