У Стамбулі арештували 4-х українок з FEMEN

  Четверо активісток жіночого руху "Фемен" арештовані у Стамбулі. Це підтвердили в українському МЗС.

  Топлес-акцію із назвою "Азіатський коктейль" дівчата організували біля собору Айя Софія. Фемен таким чином висловлювали солідарність із жінками, яких обливали кислотою у мусульманських країнах. Як йдеться у повідомленні феміністок, в азіатській глибинці щодня жінок піддають нелюдським знущанням - їм випалюють очі, виламують суглоби, спалюють і закопують живцем. На пікет українки вийшли у гримі, що імітує понівечене тіло. Зараз затримані у поліцейському відділку Стамбула.

  Інна Шевченко, активістка "Фемен": "Ми висловлюємо солідарність із жертвами домашнього насильства та насильства загалом. І ми показуємо, що означає - бути жертвою домашнього насильства. Як це - жити в ісламській країні і бути дружиною мусульманина".

  Зулейха Ґоґебакан, мешканка Стамбула: "Це - гарна подія. Ці дівчата роблять те, чого ми не наважуваємося. Сподіваюся, людей більше хвилюватимуть права людини".

  Алі Ємен, мешканець Стамбула: "Я засуджую їх, бо оголенням вони не захищають права жінок. Це не спосіб захисту прав. Жінки - не речі. Вони не можуть бути символом хіті. Це хибно і аморально".

  Попередній матеріал
  Четверо активісток жіночого руху "Фемен" арештовані у Стамбулі
  Наступний матеріал
  Категорично проти силового сценарію у Сирії виступив Кофі Аннан
  Теги: