Категорично проти силового сценарію у Сирії виступив Кофі Аннан

  Категорично проти силового сценарію у Сирії виступив Кофі Аннан - спецпосланець ООН та Ліги арабських держав у цій країні. Він вважає, що будь-яке військове втручання - лише загострить ситуацію. Єдиним виходом є мирний діалог і політичні домовленості.

  У суботу Аннан прибуде до Дамаска для переговорів із усіма сторонами конфлікту. Він обіцяє зробити усе можливе, щоб переконати сирійського президента припинити насильство. Ліга арабських держав переконана, що Аннан - досягне  успіху у перемовах, адже має великий досвід у миротворчих дипломатичних переговорах. Сам Кофі Аннан відмовився давати прогнози про можливий результат діалогу, але зазначив, що ситуація у Сирії - є небезпечною для цілого регіону.

  Кофі Аннан, спецпосланець ООН та ЛАД у Сирії: "Дуже сподіваюся, що ніхто серйозно не розглядає варіант застосування сили у цій ситуації. Подальша мілітаризація - тільки погіршить стан справ у Сирії. Подбаємо про те, щоб "ліки" не дали гіршого результату, аніж "хвороба". І не треба далеко ходити за прикладом у цьому регіоні, щоб зрозуміти, що я маю на увазі".

  Нагадаємо, у вівторок про можливість силового сценарію в Сирії, який наче б то розробляють Сполучені Штати - повідомив сайт "Вікілікс".

  Попередній матеріал
  У Стамбулі арештували 4-х українок з FEMEN
  Наступний матеріал
  У Криму чоловіки влаштували виставку власного рукоділля
  Теги: