У США затримали підлітка, що намагався застрелити Трампа – західні ЗМІ

  Хлопець заявив, що планував подію протягом року

  У суботу в Лас-Вегасі затримали хлопця, який хотів заволодіти зброєю охорони під час мітингу Дональда Трампа. Як з'ясувалося пізніше, підліток планував застрелити кандидата у президенти. Про це повідомляє центральний американський телеканал ABC News.

  "За повідомленням департаменту міської поліції Лас-Вегаса, Майкл Сендфорд (нападник – 5.ua) наблизився до офіцера у формі, який виконував службове завдання на цій події 18 червня, охорону якої забезпечувала Секретна служба. Сендфорд почав розмову з офіцером під приводом того, що він хотів взяти автограф. Під час спілкування Сендфорд спробував роззброїти офіцера", – зазначається в публікації з посиланням на матеріали справи.

  19-річного підлітка одразу взяли під варту. Наразі ведеться розслідування Секретною службою США.

  Документи свідчать, що Сендфорд сказав агенту Секретної служби, що він відправився з Каліфорнії 16 червня (за два дні до інциденту) для того, щоб "убити Трампа". При цьому уточнюється, що він вчинив свідомі дії, прибувши до Лас-Вегаса, щоб здійснити вбивство після того, як побачив у новинах, що кандидат має намір бути там.

  За словами представників влади, 17 червня підліток вирушив на платний полігон, щоб навчитися влучно стріляти з пістолета. Сендфорд зі свого боку заявив, що планував убити Трампа впродовж року, і якби його звільнили завтра, то він спробував би зробити це знову.

  Нагадаємо, 31 травня Гілларі Клінтон заявила про намір об'єднати сили демократів для вирішальної перемоги над Дональдом Трампом на виборах.

  Попередній матеріал
  В Івано-Франківській області через негоду загинула жінка
  Наступний матеріал
  Байден розповів про методи боротьби зі спадком "колишніх радянських республік" та агресією РФ

  Клінтон: Перемогу Трампа святкуватимуть у Кремлі

  Клінтон прагне об'єднати демократичні сили для перемоги над Трампом

  Джонні Депп про президентство Трампа: це буде кінець для Америки

  Трамп: Путіну не допоможуть компліменти на мою адресу