У США вже готові до лижного сезону

  Зима ще не почалася, а у США вже готові до лижного сезону. Мережа нью-йоркських фітнес-клубів пропонує програму спеціальних вправ.

  За місяць до початку гірськолижного сезону нью-йоркський спорт-клуб відкрив класи для майбутніх лижників. Підготуватися тут можуть як початківці так і професіонали. Основне завдання курсу привести у тонус необхідні для катання м’язи та вивчити   необхідін рухи.

  Елізабет Лорбер, лижниця: "Я з дитинства катаюся, ми завжди починали тренуватися заздалегідь. Такі самі вправи ми виконували з моєю командою".

  Емі Адлер, відвідувачка: "Я ніколи не думала, що зможу навчитися цим рухам. Мені дуже подобається і я можу робити ці вправи будь-де, а потім застосовувати їх під час катання".

  Найбільш уразливі місця для лижників колінні суглоби. Тому тренери не могли оминути їх увагою. Для запобігання травм пропонують цілий комплекс вправ. Кожен з них триває 20 хвилин і тренує певну групу м’язів. Вправи з гантелями та стрибки імітують роботу серця під час катання.

  Стефані Левінзон, тренер: "Цей курс справді допомагає запобігти травмам. Задзвичай пошкодження трапляються наприкінці дня, коли всі втомлені. Тому важливо заздалегідь набрати форму".

  Ініціатор цієї фітнес-програми відомий у США гірськолижний курорт у місті Аспен. Вступний внесок  у фітнес-клубі коштує 200 доларів. Відвідувачі курсу можуть отримати знижки на житло та устаткування під час відпочинку на курорті.  

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Кольорові шини для авто почали випускати у Китаї
  Наступний матеріал
  У сімферопольському зоопарку рідкісне поповнення
  Теги: