У сімферопольському зоопарку рідкісне поповнення

  І повертаємось до подій в Україні. У сімферопольському зоопарку рідкісне поповнення у пари китайських карликових Оленів. Новонародженому виповнився місяць і він нарешті вийшов зі свого теплого сховища до відкритого вольєра.

  У сімферопольському зоопарку - рідкісне поповнення. У пари китайських карликових оленів – народилося немовля. Малюку виповнився місяць і він нарешті вийшов зі свого теплого сховища до відкритого вольєру. Тоненькі ніжки, маленьке тільце і жодного натяку на майбутні роги. Те, що ця істота, розміром із кошеня, - Олень, відвідувачі Сімферопольського зоокуточка дізнаються лише з таблички на вольєрі.

  Аліна, дівчинка: "Там маленький олененок похож на щенка. Я еще таких маленьких олененков не видела".

  Кирил, хлопчик: "Я пришлел чтобы посмотреть олененка, чтоб он на меня погавкал".

  Мунтжаків ще називають оленями, які гавкають, адже їхній крик схожий на собаче дзявкотіння. Працівники звіринцю розповідають, олень гавкає під час шлюбного періоду. В інший час мунтжаки мовчать, а новонароджені ссавці лише плачуть наче кошенята. Саме за цим звуком працівники зоопарку і дізналися про поповнення. 

  Євген Молодцов, Співробітник Сімферопольського зоопарку: "Посетители прибежали и говорят: а у вас здесь роды идут. Ну мы прибежали, смотрим все есть, родилося. Быстор, буквально за час".

  Алла Медведєва, зоотехнік: "Они не живут в природе вместе семьями. Ну, жак молодец. Он такой: за детьми смотрит , и за ней смотрит, и чтоб еда была - не съедает все сам". 

  Народження мунтжАаків у неволі – рідкісна подія для зоопарків. Симферопольська пара оленів приводить нащадка уже вдруге. Тож тепер, кажуть працівники звіринцю, карликових оленів в Україні вже шестеро. Окрім сімферопольських, дві самиці мешкають в Одеському зоопарку.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Сімферополь, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У США вже готові до лижного сезону
  Наступний матеріал
  Слюсарчука залишили під вартою до кінця слідства
  Теги: