У США викрили змову - учні планували вбити вчительку

  Американська поліція розкрила змову, що шокувала усю країну. У штаті Джорджія кілька школярів-третьокласників планували вбивство своєї вчительки - за те, що вона насварила одного з них за погану поведінку.
  Учні розподілили ролі: один мав оглушити вчительку прес-пап`є, інший - закувати в наручники, після чого жінку збиралися вбити ножем. Передбачили навіть, хто буде замітати сліди та нищити докази. Змовниками виявилися дев`ятеро хлопців та дівчат віком від восьми до десяти років. Вони навіть встигли пронести зброю до школи, але їх видали однокласники. Кримінальна відповідальність у штаті настає з тринадцяти років, тож дітей направлять під нагляд психолога, дитячий виправний центр або виключать зі школи.

  Тоні Таннер, керівник поліції: "Ми запитували в них, чи не вплинули на їхню поведінку телебачення чи відеогра, але вони не сказали: "так, ми десь побачили і теж вирішили це зробити". Тож ми не знаємо, як вони до такого додумалися. Вражає, що такі юні діти розробили такий детальний план, щоб досягти своєї мети".
  Попередній матеріал
  Українське питання в НАТО відклали на грудень (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  НАТО підтримало плани США розмістити ПРО в Європі
  Теги:
  Loading...