У США видали посольську візу представнику лівійської опозиції

  Посольську візу видали Сполучені Штати представникові лівійської Національної ради. Опозиціонер Алі Ауджалі відтепер офіційно представляє Лівію у США.

  Нагадаємо, на початку цього місяця Вашингтон дозволив лівійським повстанцям відкрити посольство у США. Дипломатам надали доступ до заморожених лівійських активів. Йдеться про суму у понад 13 мільйонів доларів. Тим часом, Нідерланди передають гроші з заморожених рахунків уряду Каддафі Всесвітній організації охорони здоров`я. 143 мільйони доларів з цих активів підуть на медикаменти, хірургічне обладнання та предмети першої необхідності для лівійських повстанців. Між тим, у Лівії не вщухають бої. Битви точаться неподалік столиці, Триполі. Опозиціонери переконують: отримали низку важливих перемог. Мешканці лівійської столиці - підтримують Каддафі і впевнені у тому, що армія полковника переможе. 

  Махер Абу Арабі, мешканець Триполі: "Ми не боїмося і віримо, що полковник Каддафі нас захистить. Лівійська революція - зовсім не схожа на єгипетську. Народні виступи у Єгипті були виправданими, а тут - ні. Муаммар Каддафі - набагато кращий лідер, ніж був Хосні Мубарак".

  Мохамед Хасан, мешканець Триполі: "Ми не дозволимо повстанцям увійти у Триполі, захищатимемо місто усі, як один".

  Попередній матеріал
  У США затримали підозрюваного у нападі на австралійську школярку
  Наступний матеріал
  Донеччанин пройшов 2300 кілометрів на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС
  Теги: