У США вручили Пулітцерівську премію (РОЗШИРЕНО)

  Пулітцерівський тріумф "The Washington Post". Американська газета отримала шість нагород найпрестижнішої американської премії у царині журналістики. Золотою медаллю відзначили серію публікацій газети, які призвели до відставки міністра наземних військ та одного з армійських генералів.

  "The Washington Post" відзначили за висвітлення оперативних новин, репортажі на національні та міжнародні теми, а також нариси і коментарі. Головну премію - за служіння суспільству - газеті дали за серію репортажів про шпиталь, що обслуговує ветеранів війни в Афганістані та Іраку. На своїх шпальтах видання висвітило погані умови лікування американських солдатів у шпиталі Волтер Рід у Вашингтоні. Як з`ясували журналісти, поранених героїв війни в Іраку поселяли у брудну лікарню з мишами та тарганами, де вони місяцями були змушені чекати компенсації за інвалідність. Публікації зумовили шалений резонанс - кілька посадовців пішли у відставку.

  Зіг Гісслер, Адміністратор премії Пулітцера: "Вони залишилися відданими якісній журналістиці. Це має нагадати, що крім бюджетної тяганини та решти бізнесових питань, є купа інших тем для журналістів".

  Цього року "Вашингтон Пост" побила свій попередній рекорд - у дві тисячі шостому видання отримало чотири номінації, абсолютний же рекорд належить газеті "Нью-Йорк Таймс" - у дві тисячі другому видання відзначили сімома преміями за висвітлення терактів одинадцятого вересня.  Пулітцерівську премію вручають не лише журналістам, але й діячам мистецтва. Колумбійський університет, який щороку нагороджує лауреатів премії, цього разу відзначив легендарного музиканта Боба Ділана. Він отримав премію "За видатний внесок у розвиток популярної музики та американської культури". Рокер уперше отримує таку високу нагороду.

  Зіг Гісслер, Адміністратор премії Пулітцера: "Це визнання величезної роботи, яку здійснила ця легендарна для Америки людина, а також премія доводить, що журі прагне переконатися, що в поле його зору потрапляють всі видатні для американської музики особистості".

  Кожен лауреат отримає десять тисяч доларів США. А переможець у категорії "служіння суспільству" - ще й золоту медаль. Лауреатами можуть бути громадяни будь-якої країни, але їхні доробки мають опублікувати американські газети.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  Попередній матеріал
  Востаннє звернувся до народу президент Вірменії Кочарян
  Наступний матеріал
  Чи винні в катастрофі у Скнилові генерали - вирішує суд
  Теги:
  Loading...