У США вперше має постати перед судом Холмс

  Уже за кілька годин має вперше постати перед судом Джеймс Холмс - американець, що розстріляв людей у кінотеатрі американського штату Колорадо. Зараз нападник перебуває у в’язниці, в одиночній камері. І відмовляється спілкуватись зі слідчими.

  Правоохоронці оприлюднили попередні дані про обшук помешкання  Холмса. Туди вдалось увійти після спецоперації із розмінування. Поліція підозрює, що Холмс мав намір повністю підірвати багатоквартирний будинок, у якому жив. У його помешкання знайшли десять балонів із побутовим газом, а також багато речей, пов’язаних із фільмами та коміксами про Бетмена. Саме на прем’єрі останньої стрічки про цього персонажа - зловмисник і відкрив вогонь у глядачів. Загинули дванадцятеро людей.

  Анна Луган, сусідка Джеймса Холмса: "Нам дозволили повернутися додому напередодні увечері. Але я досі налякана і не знаю, що там, у його квартирі ще залишилося. Поліція та журналісти - досі тут, і мої діти бояться виходити на вулицю".

  К’юд Рікі, сусід: "Коли бачиш подібні речі по телебаченню, то завжди думаєш: "Таке ніколи не може трапитися у моєму будинку, чи десь поруч". І ось - жахіття трапляється. І просто в нашому дворі".

  Попередній матеріал
  Балога звільнив головного еменесника Коростеня
  Наступний матеріал
  Свято для гурманів влаштували у селищі Коропець [відео]
  Теги: