У США вібулась акція на підтримку "Pussy Riot" [відео]

  У Лос-Анджелесі відбулася акція солідарності з Марією Альохіною. Напередодні Березниківський суд Пермського краю відмовив учасниці "Pussy Riot" у відтермінуванні покарання до повноліття її сина, Філіпа.

  Учасники акції в Каліфорнії у балаклавах пройшлися вулицями Лос-Анджелеса. Протестувальники несли плакати та скандували гасло: "Звільніть "Pussy Riot""!  Нагадаємо, торік у серпні Марію Альохіну разом із Надією Толоконніковою та Катериною Самуцевич суд визнав винними у хуліганстві за виконання анти-путінського молебну у храмі Христа Спасителя. Зараз Альохіна перебуває у колонії у Пермському краї. За ґратами 24-річна жінка проведе іще 13 місяців.

  Енджі Вільямс, протестувальниця: "Нещодавно я була в Росії і зустрічалася з прихильниками "Pussy Riot". Там мені подарували оцю балаклаву, яку Марія одягала на перформансі в соборі. Сьогодні в усьому світі відбудуться демонстрації на її підтримку, і наша акція в Лос-Анджелесі - одна із них".

  Анджела Торрес, протестувальниця: "Вчорашнє рішення розбило нам серця. Ми гадаємо, Марія має бути на волі, поки її син виросте. Те, що їй відмовили у цьому - несправедливо".

  Попередній матеріал
  Угорські дизайнери повертаються до використання національних візерунків [відео]
  Наступний матеріал
  Сомалійські бойовики заявили про страту захопленого французького розвідника
  Теги:
  Loading...