У США торгову мережу "Волмарт" звинуватили у дискримінації жінок

  Жінки - проти "Волмарту". Найбільша у світі торгівельна роздрібна мережа може стати фігурантом у судовій справі про гендерну дискримінацію.

  До Верховного суду США подали позов півмільйона співробітниць компанії. Вони звинувачують роботодавця у тому, що у "Волмарті" жінкам платять менше грошей. Крім того, у порівнянні із чоловіками, вони рідше отримують службові підвищення. Водночас, компанія такі закиди відкидає. Суддівська колегія вивчатиме справу до початку літа.

  Крістін Квапновскі, працівниця Волмарт: "Один з менеджерів компанії сказав мені, що я матиму шанс отримати підвищення, якщо приберу з себе правутиння та причепурюся. Гадаю, він мав на увазі, що для кар`єрного зростання слід робити зачіски та макіяж, одягати спідниці та високі підбори".

  Джозеф Селлер, адвокат: "Ми вирішили подати колективний позов, тому що випадки дискримінації жінок у "Волмарті" траплялися в усіх куточках країни. А ще - більшості позивачок платять погодинно. У результаті, вони заробляють не більше 11 тисяч доларів на рік. Цього не вистачить, щоби самостійно судитися з найбільшим роботодавцем у світі".

  Попередній матеріал
  У Франції поновився резонансний суд над звинуваченим в убивстві лікарем
  Наступний матеріал
  Литвин судитиметься з Мельниченком за наклеп
  Теги: