У США спіймали шахраїв, які викрали понад 200 млн. дол. з кредитних карток

  Одну з найбільших в історії країни оборудок із кредитками викрили у США. 18-ох правопорушників затримали за віртуальну крадіжку принаймні 200 мільйонів доларів.

  Зловмисники працювали в містечку Нью-арк протягом п`ятьох років. За цей час - виготовили близько 25 тисяч фальшивих кредитних карток для 7 тисяч неіснуючих осіб. Шахраї брали невеликі позики і вчасно їх повертали, щоби створити гарну кредитну історію. Коли банк дозволяв їм збільшити розмір наступного кредиту, вони брали чималу позику і вже не повертали її. Гроші крали - у 28 штатах, і переводили до інших країн. Затриманих звинуватили у шахрайстві. Їм загрожує до 30 років в`язниці та штрафи - по мільйону доларів із кожного.

  Пол Фішман, прокурор: "Збитки у цій справі - величезні. І після завершення розслідування ще можуть зрости. Мільйони, були переведені на рахунки в інших країнах. Під час обшуків ми вилучили тисячі доларів готівкою - лише в одному будинку в духовці поліція знайшла 68 тисяч. Деякі із заарештованих, мали крамниці коштовностей. Тож вони переводили гроші в дорогоцінні метали".

  Попередній матеріал
  90 млрд. дол. компенсацій може виплатити "Брітіш Петролеум" за розлив нафти у Мексиканській затоці
  Наступний матеріал
  Перегляду цін на опалення вимагають мешканці міста Курахове [відео]
  Теги:
  Loading...