У США підбили остаточні результати виборів

  Остаточні результати виборів підбили у Сполучених Штатах. Республіканці отримали найбільшу кількість мандатів у Палаті Представників за більш, ніж 80 років. Президент США Барак Обама запропонував опонентам розпочати діалог.
  Відразу 60 місць повернула собі Республіканська партія в Палаті Представників. Такий успіх на виборах забезпечив їм стійку більшість у цьому законодавчому органі. Перемогли опоненти Обами і на виборах до Сенату. Але демократи зберегли там перевагу в шість мандатів. Політологи називають результат республіканців - найбільшим їхнім здобутком у Палаті Представників з 1928-го року. Президент США Барак Обама визнав поразку своєї партії і запропонував домовлятися. 

  Барак Обама, президент США:"Упродовж останніх двох років країна прогресувала. Проте більшість американців не відчули цього й висловили свою думку на виборах. Як президент, я беру на себе відповідальність за поразку. Але результати також показують, що жодна з партій самотужки не зможе керувати країною. Ми повинні знайти спільні інтереси".

  Попередній матеріал
  Іран відновить переговори щодо своєї ядерної програми
  Наступний матеріал
  У Сінгапурі здійснив аварійну посадку лайнер
  Теги: