inforesist.org

У США очікують політичних змін у Сирії до 1 серпня

Держсекретар США сподівається, що нову угоду про режим тиші укладуть найближчими днями або тижнями

Політичні зміни у Сирії мають настати до 1 серпня, якщо ні, доведеться діяти зовсім по-іншому. Дата прозвучала з вуст держсекретаря Джона Керрі після повернення з Женеви. Там він зі спецпосланцем ООН Стеффаном де Містурою обговорював можливі шляхи врегулювання ситуації в Сирії.

Керрі зазначив, що Сполучені Штати ведуть перемови з Москвою, яка має прямий вплив на режим Асада. Таким чином сподіваються домогтися припинення бойових дій. Сподівається, нову угоду про режим тиші укладуть вже в найближчі дні або тижні.

"Ми як і раніше очікуємо якнайшвидшого припинення вогню та встановлення стійкого режиму тиші. Ми досі вимагаємо доступу гуманітарних місій до територій, які описали у резолюції Радбезу. І звісно, ми працюємо у напрямі політичного переходу влади від Асада, бо лише коли він піде можна буде остаточно покласти край цій війні", - зазначив Керрі.

Нагадаємо, атак ВКС РФ у Сирії зазнавали медичні установи, храми, інфраструктурні системи, освітні та культурні заклади, табори для біженців, конвої з гуманітарною допомогою. Станом на березень цього року лише внаслідок ударів російської авіації загинули 443 сирійські дитини. Такі дані наводить Сирійська група моніторингу дотримання прав людини.

Попередній матеріал
Ціна на нафту впала нижче $45 за барель
Наступний матеріал
Смертельна ДТП у Києві: загинув відомий автогонщик

У Сирії продовжують існувати дві паралельні реальності

Від завтра в деяких районах Сирії оголошено тимчасовий режим тиші

Щонайменше 27 людей стали жертвами авіаудару урядових військ в Сирії

Меркель і Туск відвідали табір сирійських мігрантів у Туреччині