vox.com

З провини російської авіації загинуло 443 дитини у Сирії - SNHR

  Атак ВКС РФ зазнавали медичні установи, храми, інфраструктурні системи, освітні та культурні заклади, табори для біженців, конвої з гуманітарною допомогою

  443 сирійські дитини загинули лише внаслідок ударів російської авіації. Такі дані наводить Сирійська група моніторингу дотримання прав людини (SNHR). Організація оприлюднила статистичний звіт про 5 років війни у Сирії, повідомляє видання ZN.UA.

  Від початку російської операції загинули 984 мирних мешканці, більшість з них жінки та діти. Аналітики групи зазначають, що 443 дитини - це лише трохи більше 1% загиблих за весь час бойових дій.

  Усього ісламісти, про- та антиурядові сили вбили 19,5 тис дітей. У розділі про російську операцію вказано - 85% авіаударів завдали по території, контрольованій опозицією. 43 рази з російських літаків скидали бочкові бомби, заборонені міжнародними конвенціями.

  Крім того, атак ВКС РФ зазнавали медичні установи, храми, інфраструктурні системи, освітні та культурні заклади, табори для біженців, конвої з гуманітарною допомогою. В результаті авіанальотів вбито 11 медичних працівників і п'ять журналістів.

  Нагадаємо, директор правозахисної британської організації Amnesty International заявила, що довкола Алеппо лікарні є головною ціллю атак і частиною спільної військової стратегії Москви та Дамаска.

  Попередній матеріал
  Вісім країн ЄС вважають "Північний потік-2" геополітичною загрозою
  Наступний матеріал
  Полозов: Лист російських пранкерів до Савченко – це спецоперація ФСБ
  Теги:
  Loading...

  Amnesty International створила віртуальний тур по зруйнованому сирійському місту

  Росія систематично бомбить лікарні та цивільні об'єкти в Сирії - Amnesty International

  Росія продовжує бомбардувати опозицію і цивільних в Сирії – опублікована карта

  "Amnesty International" звинуватила РФ у воєнних злочинах у Сирії

  Українку із новонародженою дочкою евакуювали з Сирії

  5 канал - трансляція наживо