У США мода на екологічні автомобілі [репортаж, відео]

  Мода на екологічні автомобілі дісталася до Сполучених Штатів. Понад 50 зелених машин привезли на автосалон до Лос-Анджелеса. Поки що їх бачили лише журналісти, але вже завтра виставка відкриється для широкої публіки.

  Цьогорічний салон - ще до його початку - в авто-пресі охрестили "дієтичним". У центрі уваги все ще - пікапи та спортивні авто - подібні на здоровенні гамбургери чи смажені курячі крильця. Але дедалі більше місця у них відвойовують - корисні для довкілля та здоров"я електромобілі. Дещо подібне відбувається в американській кухні. Мільйони споживачів вітають появу екологічної продукції, але - потайки продовжують ласувати жирним та солодким.

  Новенький "Вольт" задовольнить і зелених, і любителів зручностей. Цей гібрид розвиває швидкість понад 110 кілометрів за годину, а його заряду вистачає в средньому на 60 кілометрів. Це суттєво більше, аніж проїжджає на добу середній американець. Новинка від "Дженерал Моторз" надійде у продаж вже цього місяця. А ось її конкурент із Японії - "Фіт І-ВІ" - буде готовий лише за два роки. Зате - зможе проїхати на одній зарядці 160 кілометрів і набиратиме швидкість до півтори сотні.

  Сара Пайнс, представниця компанії-виробника: "Наш концепт - просто за моєю спИною. Вже за два роки він вийде з виробництва. Електромобіль зможе набирати швидкість до 150-ти кілометрів за годину".

  Автогурманів на виставці приваблюють швидкостями та економією грошей, турботою про довкілля та незвичним дизайном. За увагу потенційних клієнтів б"ються понад 50 "зелених" машин. Це - найбільше за всю історію автошоу в Сполучених Штатах. Однак, чи виллється ажіотаж довкола новинок у масовий перехід на "електро-дієту" - передбачити складно.
   

  Попередній матеріал
  З дніпровського дня підняли козацький корабель
  Наступний матеріал
  Коровай вагою у півтони виготовили хмельницькі пекарі
  Теги: