У США мітингували прихильники легалізації нелегальних мігрантів

  Кілька сотень мешканців Чикаго вийшли на акцію протесту. Вимагали запровадити новий закон про імміграцію, який дасть можливість отримати громадянство нелегальним мігрантам.

  За приблизними підрахунками, під постійною загрозою депортації у США перебувають 11 мільйонів людей. Переважно – це іспаномовні вихідці з Південної Америки, а також мігранти з Азії та Африки. Ще два мільйони відправили додому протягом правління Барака Обами – це найвища кількість, якщо порівнювати з каденціями інших президентів країни. Американці – проти такої політики. Адже якби іммігрантам дали громадянство, вони б отримували легальну зарплатню та сплачували податки. А це сприяло би розвитку економіки.

  Реформа імміграційного законодавства була пріоритетом у передвиборній програмі Барака Обами. Однак, за роки роботи – жодних зрушень не відбулося.

  Адольфо Ернандес, керівник відділу імміграції мерії Чикаго: «Ми хочемо, щоби ці люди вийшли з тіні. Хай вони платять податки, купують будинки та витрачають гроші. Це ж тільки на користь».

  Пабло, протестувальник: «Нелегали виходять з дому зі страхом. Вони ніколи не знають, чи повернуться до родини. Депортація просто з вулиці – це жах, із яким іммігранти живуть роками».

  Попередній матеріал
  Ірландія вирішила відмовитись від кредитів МВФ та ЄС
  Наступний матеріал
  6 років без води живуть Мешканці 5 сіл Дніпропетровщини [відео]
  Теги:
  Loading...