Пожежі у Каліфорнії
Пожежі у Каліфорнії Twitter / Cal OES

У США лісові пожежі спалили пів мільйона гектарів лісу та тисячі будинків

  Читайте по-русски
  Евакуйовані жителі живуть у наметах посеред інших міст

  Пожежа "Діксі" у Каліфорнії розростається – вона найбільша за масштабами в історії штату. Вогонь вже знищив понад пів мільйона гектарів лісу. Тисячі будинків спалені, передає "5 канал".

  Для евакуйованих мешканців розставляють намети просто посеред інших міст, деякі з них на стоянках для автомобілів. Інших тимчасово переселяють у гуртожитки коледжів, які наразі вільні від студентів. Вогонь у Каліфорнії палає уже 27 днів поспіль. Подолати його намагаються 5 тисяч вогнеборців. Кілька із них постраждали, і перебувають з опіками в лікарні. Минулого тижня полум'я "Діксі" спалило ціле американське місто. Це Грінвілл у Каліфорнії. Усіх його мешканців евакуювали. Як і жителів прилеглих сіл та містечок. Загасити полум'я не вдається через сильну спеку, вітер і посуху.

  "Подивіться на ці муки, тортури. Майже місяць усе довкола нас палає. Постійно триває евакуація, ми чуємо лише сигнали тривоги. Ситуація жахлива. Ніколи не було подібного і сподіваюся, ніколи більше не буде", – каже евакуйована жителька Каліфорнії Соня Мелендрез.

  Нагадаємо, до 42 збільшилася кількість жертв лісових пожеж в Алжирі. Серед загиблих – 25 військових, які прийшли на допомогу вогнеборцям, іще десятки – поранені.

  Попередній матеріал
  Окупанти 8 разів обстрілювали українські позиції, є поранений військовий та загиблий цивільний
  Наступний матеріал
  Захворюваність зростає: за добу в Україні виявили понад 1200 інфікованих COVID-19
  Loading...