У США експонують невідомі раніше світлини Мерлін Монро [відео]

  Унікальні фотографії Мерлін Монро показують у Нью-Йорку. Деякі з них ще жодного разу не демонстрували публічно. Виставка - триватиме три дні. Після її завершення можна буде замовити копію зі світлини.

  На стінах нью-йоркської галереї - шість десятків світлин. Чорно-білі висять поруч із кольоровими, а впізнавані з першого погляду - біля досі небачених. Організатори виставки свідомо не дотримувалися жодної хронології.

  До історії шоу-бізнесу Мерлін Монро увійшла звабливою білявкою. Навіть її палкі шанувальники не завжди пам`ятають справжнє обличчя акторки. Нагадують - старі фотографії.

  З роками зацікавленість у феномені Мерлін Монро тільки зростає. Про неї пишуть книжки і знімають кіно -хоча наступного літа виповниться уже півсторіччя від її смерті. Про роковини нагадує і центральне фото виставки. Це - одна із 2,5 тисяч світлин, знятих на замовлення журналу "Вог" влітку 62-го. За півтора місяця до смерті Монро.

  Авторську копію світлини шанувальники можуть замовити за 25 тисяч доларів. Менші визначні фотографії - за півтори тисячі. Ще економніший спосіб вгамувати жагу до історії - сходити в кіно. Цього тижня в прокат вийшов біографічний фільм "Мій тиждень з Мерлін".

  Попередній матеріал
  Визначено 7 чудес сучасного світу
  Наступний матеріал
  Дайвери влаштували акцію з очищення водойм [відео]
  Теги: