Дайвери влаштували акцію з очищення водойм [відео]

  Келихи, спідню білизну та навіть невідкорковані пляшки з пивом вполювали підводні мисливці. Пірнальники узялися очищати акваторію Дніпра поблизу столичного дитячого пляжу. За чотири години з дна підняли тонну різноманітного мотлоху.

  Перед зануренням - медогляд. У воду без дозволу лікаря - зась.

  Температура повітря -+1, води - +7. Від переохолодження водолазів захищає гідрокостюм. Заплутатися у тенетах в річці не дасть спеціальне мисливське приладдя.

  Водолази пірнають без акваланга. Під водою тримаються, доки є повітря у легенях. Щоби завчасно не підніматися на поверхню, чіпляють на себе металеві паски. Найлегший дістався наймолодшому пірнальнику. Андрію лише 15. Але професіоналізмом не поступається. У хлопця десять років стажу.

  Після цієї команди розпочалося масове занурення. Не втрималися навіть моржі. Щоправда, їхній костюм Адама до тривалого запливу не пристосований. Перед змерзлою публікою водолази хизуються виловом.

  Увесь цей брухт викинули до смітника. Як сувеніри забирають хіба що:

  До святкового обіду підводні мисливці вполювали ось цього вусатого здорованя. Смакувати юшку з сома чверть сотні річкових прибиральників планують після завершення роботи.

  Акції з очищення водоймищ одночасно відбулися у Києві, Черкасах та Дніпропетровську. Водолази запевняють, береги, на яких вони попрацювали, вже готові до наступного купального сезону.

  Людмила Голоднік та Юрій Усік, 5 канал


  Попередній матеріал
  У США експонують невідомі раніше світлини Мерлін Монро [відео]
  Наступний матеріал
  Берлусконі пішов у відставку
  Теги: