polit.ru

У США допускають, що вірусом Зіка заражені тисячі людей

  оскільки близько 80% людей з інфекцією Зіка не проявляють жодних зовнішніх симптомів, вважається, що йдеться про тисячі людей, які прибули до США, але досі не знають, що були заражені вірусом Зіка

  У Федеральній системі охорони здоров'я США допускають, що кількість осіб, заражених вірусом Зіка на території країни, може сягати тисяч людей попри раніше оприлюднені дані про кількасот. Про це заявила напередодні у Вашингтоні перший заступник директора Центру контролю та профілактики захворювань доктор Енн Шакет, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на телеканал ABC News.

  "У США виявлено вже близько 500 осіб, які, ймовірно, були інфіковані вірусом Зіка. Водночас, оскільки близько 80% людей з інфекцією Зіка не проявляють жодних зовнішніх симптомів, вважається, що йдеться про тисячі людей, які прибули до США, але досі не знають, що були заражені вірусом Зіка", – заявила Шакет.

  За її словами, така кількість викликає особливе занепокоєння, враховуючи те, що боротьба з поширенням комарів впродовж останніх років значно зменшилася.

  "Реальність така, що один комариний укус вагітної жінки може призвести до того, що дитині буде завдано шкоди. Це феноменальна проблема", – наголосила Шакет.

  Як повідомляв 5.ua, нещодавно Центр контролю і профілактики захворювань США оприлюднив дані, які свідчать, що небезпечний вірус Зіка поширюється у Північній Америці. У Сполучених Штатах майже у 300 вагітних жінок аналізи на присутність у крові вірусу виявилися позитивними.

  Попередній матеріал
  У Дніпрі відкриють центр допомоги людям, які постраждали через війну на Сході
  Наступний матеріал
  Ердоган: Туреччина не виконуватиме угоду з ЄС, якщо не отримає безвізовий режим

  У США майже у 300 вагітних жінок виявили вірус Зіка

  Вірусом Зіка можуть заразитися 2 мільярди людей

  У Домінікані терміново знищують розсадники комарів через поширення вірусу Зіка

  Французькі лікарі зафіксували перший випадок зараження вірусом Зіка статевим шляхом