У США біля меморіалу Пентагону вшановують пам’ять жертв терактів 11-го вересня

Серед загиблих у теракті було і 12 українців

У США біля Національного меморіалу та меморіалу Пентагону вшановують пам’ять жертв терактів 11-го вересня, повідомляє Associated Press.

Нна цей момент вже відбулося чотири хвилини мовчання за загиблими у літаках, що їх терористи-смертники  «Аль-Каїди» захопили та спрямували на вежі Всесвітнього торговельного центру та будівлю Пентагону.

П’ята хвилини мовчання запланована на 17:03, це час коли у Пенсильванії розбився четвертий захоплений літак. Бойовики планували спрямувати його на Білий Дім чи Капітолій, натомість пасажири та екіпаж зчинили їм опір і зірвали плани.

Між хвилинами мовчання біля меморіалу в Нью-Йорку зачитують прізвища жертв терактів. Ттаких мало не три тисячі людей. Серед них 12-ро українців, іще десятки тисяч зазнали фізичних чи моральних травм.

Організатором цих терактів вважають тодішнього лідера «Аль-Каїди» Усаму бен Ладена. Його потому оголосили терористом номер один й розшукували усі спецслужби світу, проте знищити його американцям вдалося лише за 10 років.

Теракти 11-го вересня мали значний вплив на політику США, зокрема, похитнувши упевненість американців у власній  безпеці. Відтоді на антитерорестичні заходи Білій Дім витратив мільярди доларів.

/
/

Як повідомляв 5.ua, вчора, 10 вересня 2016 року, Обама наголосив, що терористи ніколи не зможуть перемогти США, бо "ми будемо до них безжалісними". 

Попередній матеріал
ДПСУ виявила чотири незаконні місця видобутку бурштину на Рівненщині – відео
Наступний матеріал
У Харкові продемонстрували бойову міць українських танків

Світ згадує пам'ять загиблих у терактах в США 11 вересня

Україна планує отримати $1 млрд під гарантії США до кінця вересня – Мінфін

Обама застеріг США від "божевільних ідей" Трампа

Україна і США підписали концепцію двостороннього партнерства у сфері оборони

У США перекинулося інкасаторське авто: сотні тисяч монет опинилися на автобані

США запровадили санкції проти Азарова і його "Комітету порятунку України"