У Сінгапурі кількість хворих на вірус Зіка перевищила 240 осіб

  На основі останніх даних про зараження лікарі підозрюють, що вірус поширюється на нові райони Сінгапура

  Влада Сінгапура повідомила про 27 нових випадків зараження вірусом Зіка, передає видання Deutsche Welle.

  Таким чином, кількість заражених зросла до 242 осіб. 25 із нових носіїв вірусу були заражені в районі первинного осередку. Водночас є підозри, що нові випадки зараження мали місце в нових районах Сінгапура, що розташований у Південно-Східній Азії.

  "Є потенційно нова область зараження, яка пов'язана з одним із раніше відомих випадків та одним новим випадком", - йдеться у спільній заяві сінгапурських міністерства охорони здоров'я та національного відомства з питань довкілля.

  Як відомо, вірус Зіка викликає мікроцефалію у новонароджених у випадку, якщо матір під час вагітності заразилася вірусом. Мікроцефалія призводить до значних вад розвитку мозку. Вірус передається через укуси комарів Aedes. Симптомами є помірний жар, висипи на шкірі та кон'юктивіт. Зазвичай вони зберігаються від двох до семи днів, але у багатьох пацієнтів симптоми відсутні взагалі.

  Перші випадки масової хвилі захворювань на цей вірус були зафіксовані минулої осені у Бразилії, де нині кількість заражених сягнула понад 1800 осіб. Відомі випадки зараження у США та Європі. Вперше цей вірус виявили в Уганді в 1947 році.

  Попередній матеріал
  На Тернопільщині вшановують 100 років героїчної битви на горі Лисоня
  Наступний матеріал
  Саміт G20: Прем'єр Британії забула потиснути руку Путіну

  У Сінгапурі щонайменше 41 людина підхопила вірус Зіка

  У штаті Флорида зафіксували новий спалах вірусу Зіка

  У Польщі виявлено перші випадки вірусу Зіка

  У США допускають, що вірусом Зіка заражені тисячі людей