Фото glavred.info

У Росії вперше в історії порушили справу про найманство проти російського волонтера батальйону "Азов"

  Першу в історії російської кримінальної практики справу за статтею Кримунального кдексу "Найманство" порушено проти відомого в націоналістичних колах Романа Желєзнова, підозрюваного в участі в бойових діях в Україні.


  Про це пише "Интерфакс" з посиланням на джерело в російських правоохоронних органах.

  "За оперативними матеріалами, щодо Желєзнова порушено кримінальну справу за ст.359 КК РФ ("Найманство")", - сказав співрозмовник.

  За його словами, в даний час підозрюваний перебуває в Україні. Минулого тижня в його московській квартирі був проведений обшук.

  За словами джерела, Железнов підозрюється в участі у воєнних операціях в складі добровольчого батальйону України "Азов" проти терористів на Донбасі.

  Згідно зі статтею 359 КК РФ, "участь найманця у збройному конфлікті або військових діях карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з обмеженням свободи на строк до одного року або без такого"​​. За цією статтею в новітній історії Росії кримінальні справи жодного разу не порушувалися.

  Цікаво, що путінських слідчих не зацікавило питання найманства тисяч російських бойовиків, військовослуцжбовців та ватажків тарористичних банд на українському Донбасі - Гіркіна-"Стрєлкова", "Бєса" та "Мотороли".
  Попередній матеріал
  Рота спецпризначення Нацгвардії повернулась із зони АТО без втрат і поранених
  Наступний матеріал
  Канадський механік допомагає львівським десантникам ремонтувати техніку
  Теги:
  Loading...