blueorigin.com

У Росії назвали причину чергової невдачі із запуском ракети

Команда на запуск була перервана в останню хвилину перед стартом

Джерело в ракетно-космічній галузі повідомило, що перший запуск ракети "Союз-2.1а" попередньо перенесено на 28 квітня о 5:01 мск. Про це оголосив диктор на космодромі, передає УНІАН з посиланням на російські ЗМІ. 

Як зазначається, голова "Роскосмосу" Ігор Комаров заявив, що причина скасування запуску з космодрому "Восточний" локалізована, ведуться роботи з її усунення. За його словами, за добу, на яку було відкладено пуск, вдасться відновити систему, яка дала відбій старту в автоматичному режимі.

"Відбулася автоматична зупинка пуску у зв'язку зі збоями роботи автоматизованої системи управління", – сказав Комаров. "Планується перенесення пуску на добу, за цей час будемо відпрацьовувати всі відхилення", – додав голова "Роскосмосу".

Також Комаров зазначив, що відповідальність за скасування пуску з "Восточного" лежить на тих, хто керує сферою космосу. "Як зазвичай, відповідальність за те, що відбувається в космічній сфері, лежить на тих людях, які цим займаються і керують", – сказав Комаров.

Голова "Роскосмосу" зазначив, що перший запуск із нового стартового столу і, тим більше, з нового космодрому – "це відповідальна тема". При цьому він нагадав про цілу низку прецедентів подібного перенесення запуску. "Таке, на жаль, буває", – сказав він. "Будемо відпрацьовувати всі питання, які виникли", - запевнив голова "Роскосмосу".

Втім, деякі російські ЗМІ повідомили про успішний запуск ракети.

Скрін сайтуLife.ru

Попередній матеріал
Злата Огнєвіч: Я не була з моменту анексії вдома – таке враження, що від мене щось відрізали
Наступний матеріал
В Іспанії розпустять парламент
Loading...

Ростовські прикордонники відкрили вогонь по авто росіянина, який проривався в Україну

Росія погодилась на озброєну поліцейську місію ОБСЄ – Президент

Європа чи Росія: У Сербії проходять вибори, які вирішать долю євроінтеграції

Росія подвоїла тариф на проїзд іноземних вантажівок

Росія постачає терористам зброю і спецтехніку через неконтрольовані ділянки кордону – ДПСУ

Bellingcat: Росія зі своєї території понад 300 разів обстрілювала Україну з "Градів"