У Росії можуть відібрати право на проведення ЧС-2018 через корупційний скандал

  Англія вимагає переглянути вибір країни-господині Чемпіонату світу з футболу 2018 року.

  Як пише The Guardian, після корупційного скандалу щодо перемоги Катару у конкурсі на проведення ЧС-2022, колишній міністр спорту Великонбиратії Джері Саткліфф висловив сумніви щодо того, що Росія також не вдалася до корупційних схем.

  "Вибори були корумпованими. Стало відомо, що Катар виграв право провести чемпіонат світу нечесним шляхом. У нас є всі підстави вважати, що й Росія перемогла не чесно", - заявив Саткліфф, підкресливши, що ФІФА має призначити перевибори.

  Раніше президент ФІФА Йозеф Блаттер визнав, що вибір Катару місцем проведення Чемпіонату світу з футболу-2022 був помилкою.

  Після проведеного розслідування виявилося, що колишній президент Азіатської конфедерації футболу катарець Мохамед бін Хаммам дав виконкому ФІФА хабар у розмірі $5 млн, щоб право провести мундіаль у 2022 році дісталося саме Катару. Зазначимо, бін Хаммам брав участь і у виборі господині Чемпіонату світу у 2018.

  Через рік після виборів, які відбулися у 2010 році, його причетність до підкупів була офіційно доведена і функціонер був дискваліфікований.

  Попередній матеріал
  На Львівщині для призовників буде працювати "гаряча лінія"
  Наступний матеріал
  У Харкові почали судити антимайданівців за штурм ОДА
  Теги: