5.ua

На Львівщині для призовників буде працювати "гаряча лінія"

  Львівська обласна державна адміністрація вирішила створити "гарячі телефонні лінії", на які зможуть звертатися зі скаргами рідні військовослужбовців і самі мобілізовані.

  Це рішення ОДА пов'язане з тим, що дехто з жителів нарікає на перебіг процесу часткової мобілізації у Львівській області.

  "Рідні військовослужбовців нарікають на те, що у військкоматах медогляд проводиться формально, є випадки відкупів, хабарів під час призову. Не всі сільські ради подають повні списки призовників, багато військовозобов’язаних звільняються з невідомих причин", – наголосив заступник голови Львівської ОДА Йосип Ситник.
   
  Жителі Львівщини нарікають також на матеріально-технічне забезпечення військової частини і корупцію у військкоматах і медкомісіях, а військовослужбовці хочуть знати, чи будуть визнані учасниками бойових дій, якщо поїдуть на Схід України.
   
  Водночас представник військового комісаріату у Львівській області Ігор Боловицьких наголосив, що у кожному військовому комісаріаті була розгорнута медична комісія, до якої входило дев’ять лікарів. За його словами, всі військовозобов’язані проходили медичну комісію і підтвердженням цього є протоколи медкомісій у військкоматах.
   
  За час з початку мобілізації на Львівщині виписано близько 7 тисяч повісток, а у військову частину скеровані понад 2 тисячі чоловіків - тобто 70 відсотків були позбавлені можливості служити за станом здоров’я. 

  Попередній матеріал
  Українці зібрали для армії більше 128 млн. грн.
  Наступний матеріал
  У Росії можуть відібрати право на проведення ЧС-2018 через корупційний скандал
  Теги:
  Loading...