Google
Google vidia.org

У Росії компанію Google оштрафували на кількасот мільйонів

  Її звинувачують у зловживанні домінуючим становищем на ринку

  Федеральна антимонопольна служба (ФАС) Росії оштрафувала корпорацію Google на 438 мільйонів рублів, що дорівнює майже $7 мільйонам ($6,93 млн). Зокрема, у Росії її визнали винною у зловживанні домінуючим становищем на ринку. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу відомства.

  У РФ вважають, що компанія перешкоджала розвитку конкуренції на ринку мобільного ПЗ. Зазначається, що у прес-службі Google вже підтвердили отримання повідомлення ФАС про призначення штрафу.

  "Ми уважно ознайомимося з рішенням, перш ніж визначимо подальші дії. Одночасно з цим, ми продовжуємо співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами і розповідаємо про широкі можливості, які Android дає користувачам, розробникам і виробникам пристроїв в Росії", – відзначили у прес-службі компанії.

  Як стало відомо, ще у вересні 2015 року російська антимонопольна служба визнала Google винною у зловживанні домінуючим становищем на ринку. У Росії вважали, що домінування здійснювалося за рахунок операційної системи Android, а також додатку Google Play.

  Як повідомляється, справу ініціювали за заявою Yandex. Вона включає понад 200 томів матеріалів. 

  Нагадаємо, у травні цього року Єврокомісія заявила про намір оштрафувати компанії Google на рекордні 3 мільйони євро через зловживання монопольним становищем.

  Попередній матеріал
  Активіст назвав "найбідніших" по зарплатах депутатів
  Наступний матеріал
  У "Белавіа" заявили, що нині визначаються щодо компенсації за повернення їхнього літака – ЗМІ
  Loading...

  Ракета з українським двигуном вивела на орбіту космічні апарати Google

  У РФ шістьох жінок засудили до штрафів та виправних робіт за футболки "Путін – кат Беслана"

  Google можуть оштрафувати на рекордні 3 млрд євро

  Безпілотний автомобіль Google хотіли оштрафувати за надто повільну їзду