У Ріо-де-Жанейро тривають останні приготування до карнавалу

  Останні приготування перед карнавалом у Ріо-де-Жанейро. Місцеві танцювальні школи проводять генеральні репетиції, а також перевіряють костюми та декорації.

  Виступи танцюристів самби цьогоріч відбудуться на оновленому самбадромі. Найкращі школи самби Ріо наводять останні штрихи перед перформансами. Артисти школи "Уніао да Ілья" танцюватимуть посеред декорацій у вигляді старого Лондона. Він, так само як і Ріо, отримав право проводити Олімпійські ігри, тому дизайнери вирішили підігріти інтерес до майбутніх спортивних подій.

  Алекс Соуза, дизайнер школи "Уніао да Ілья": "Велика Британія має багату історію. Її можна гарно поєднати з карнавалом. Я знайшов ідеї для костюмів та декорацій".

  Цьогорічний карнавал має привернути увагу близько мільйона туристів. Спеціально для них уряд створив нову комп’ютерну програму. Вона інформуватиме відвідувачів про події карнавалу та про туристичні пам’ятки. Для любителів вечірок існує навіть GPS навігатор про чотири сотні вуличних дискотек. Програма сумісна з будь-якими комп’ютерними операційними системами.

  Єдуардо Паес, мер Ріо: "Ця програма не тільки для туристів. Місцеві мешканці також можуть нею користуватися. Наприклад, коли потрібно арендувати велосипед або просто дізнатися, які події відбуваються у місті".

  Карлос Маріньо, мешканець Ріо: "Це чудова програма, коли тобі нема чим зайнятися вдома і хочеться піти на вечірку. То чому не скористатися технологією?"

  Карнавал стартує у суботу і триватиме чотири доби. Зазвичай він відбувається за сорок діб до Великодня, напередодні великого посту. Таким чином бразильці прощаються з тілесними втіхами.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  "Європатруль": на час Євро-2012 ціни на житло в Україні будуть захмарними
  Наступний матеріал
  Харківський "Металіст" успішно стартував у Лізі Європи
  Теги: