У Ріо-де-Жанейро пройшов показ мод літа-2011

  Останні модні тенденції бікіні показали у Ріо-де-Жанейро на модному тижні "Фешн Ріо". У колекціях - як яскраві, так і стримані кольори, відверті фасони й більш стримані. Наступного літа модним буде те, що пасує фігурі, наголошують бразильські дизайнери. Головну роль гратимуть аксесуари - капелюшки з різнокольоровими хустками і масивні браслети.

  На Бразилію насувається зима. Звичайно, снігу тут не чекають, проте температура значно знизиться. А от на модних подіумах у Ріо-де-Жанейро панує спекотне літо. Бразилія задає тон модним тенденціям літа-2012. Європейці можуть вже цьогоріч запозичити останні новинки.

  Бантики і пов`язки на моделях більш стриманих кольорів. Якщо це яскраві бікіні - тут жодних викрутасів. Модні поєднання рожевого, жовтого та коралового. Але малюнок має бути складним у геометричних формах.

  Карла Раймонді, редактор: "Мені дуже сподобалися і кольори, і форми бікіні. Колекція уособлює літній настрій і наче малює Бразилію".

  Аксесуари - головний елемент показу "Фешн Ріо" у Бразилії. Капелюшки, здебільшого з широкими крисами, оздоблені хусточками, масивні яскраві браслети і сумки, які більше схожі на мішечки. Без таких деталей літній образ не повний, наголошують бразильці.  

  Мілтіно Талавейра, керівник рекламної компанії: "Тут панує атмосфера пляжу Капакабана. Особливо вражає колір і текстура. Одним словом, тропікалізм - остання модна тенденція літа".

  "Фешн Ріо" - себто, модний тиждень бікіні  у Ріо - стартував у понеділок і триватиме до суботи. Цей показ у країні вважається другим за значення у модних колах бразильців. Він поступається лише модному тижню у Сан Пауло, що припадає на середину червня.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Масові антиурядові мітинги в Афінах
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську дозволили відпочивати лише на одному пляжі
  Теги: