У Дніпропетровську дозволили відпочивати лише на одному пляжі

  Один чинний пляж на місто-мільйонник. Незважаючи на те, що у Дніпропетровську офіційно відкрили купальний сезон, влада міста привела до ладу лише один пляж - на Монастирському острові. На всіх інших - табличка "купатися заборонено".

  Понад тисячу тонн піску завезли, бетонні доріжки та роздягальні відремонтували, біо-туалети поставили – пляж у самому центрі мегаполіса готовий прийняти відпочивальників. Марина Іванова вперше прийшла на Монастирський острів прийняти сонячні ванни.

  Марина Іванова, мешканка Дніпропетровська: "Ну вот, песок более-менее еще, или только почистили, или только начало пляжного сезона, логично, а так в принципе, более-менее… Хоть какая-то цивилизация".

  Якість води у Дніпрі, поблизу офіційного пляжу, раз на тиждень перевіряє санстанція. Кажуть, вода чиста, хоч пий. А акваторію річки забруднюють не десятки промислових підприємств, а відпочивальники під час купання.

  В’ячеслав Зайцев, лікар з комунальної гігієни СЕС Дніпропетровської області: "Пока вода соответствует гигиеническим требованиям, ее можно заглатывать. Купание человека в воде тоже оказывает на воду не очень благоприятное воздействие, на коже человека живет много микроорганизмов, прежде всего стафилококк, который тоже может попадать в воду".

  А ось більше ніж десяток інших місць відпочинку на воді Дніпропетровська влада до ладу не привела. Кажуть, підготувати інфраструктуру для відпочивальників – занадто дороге задоволення.

  Сергій Косцов, заступник начальника управління ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації: "Это очень дорогое удовольствие - заключить договора с МЧС, заключить договора по медицинской помощи, заключить договора с горводоканалом, потому что это подача питьевой воды, заключить договора с СЕС, это все процедура дорогостоящая, может быть не вовремя начали".

  Воронцовський пляж - найбільший на Лівобережжі Дніпра. Табличка про заборону купання його теж не оминула, через відсутність рятувальних постів та медпунктів. Проте городян це не зупиняє

  Лідія Баранник, мешканка Дніпропетровська: "А мы тут тоже приезжаем и очень рады, что этот пляж есть. Это такое прекрасное чудо - река Днепр, что просто. Для людей это и сила, и загар, и здоровье, и просто удовольствие".

  Люди кажуть, від звичних для них зон відпочинку відмовлятися не збираються. І сподіваються на те, що міська влада відновить колишню інфрастуктуру.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Ріо-де-Жанейро пройшов показ мод літа-2011
  Наступний матеріал
  Вчені: іспанські огірки не були причиною отруєнь у Німеччині
  Теги:
  Loading...