Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Скріншот відео

У Польщі збираються судити українку, що народила дитину під час робочої зміни

  Потім жінка хотіла вбити власне маля

  У Польщі судитимуть українку, яка народила дитину просто під час робочої зміни, а потому намагалася вбити власне немовля. Тепер жінку мають перевірити психіатри, передає "24 канал". 

  Як стало відомо, дитину врятуватися не вдалося. 

  Психолог Наталя Кухтіна пояснює: така подія могла трапитися через те, що заробітчани не справляються з психологічним тиском. А ситуація, в якій людина тільки працює і немає поруч рідних, травмуюча для психіки.

  "Це не життя, це підміна життя. Життя там, де мама, тато; там, де діти; там, де, наприклад, чоловік – там життя. А тут тільки робота. Це неймовірно складно, неймовірно складно", – наголошує психолог.

  Вона також радить кожній людині, яка планує виїзд за кордон у пошуках заробітків, визначитися із життєвими пріоритетами.

  "Люди, які виїжджають в іншу країну, безумовно, почуваються самотніми, вони себе почувають тими, що їх не розуміють. Незнання мови, незнання законів, невміння звертатися по допомогу. І дуже часто люди вступають в якісь сумнівні відносини або навіть приховують вагітність", – зазначає Кухтіна.

  Крім того, вона додає: неправильною є установка, буцімто гроші здатні розв'язати всі проблеми.

  "Знаєте, не все в житті вимірюється грошима. Але, на превеликий жаль, суто психологічно зараз у людей сформована думка така. Причому, це вже не думка, це вже установка, це вже стереотип... Якщо у мене будуть гроші – я розв'язую всі питання. Ні! Життя, здоров'я, любов за гроші купити неможливо", – резюмувала психолог.

  Попередній матеріал
  Сенцов живий: єпископ відвідав режисера в російській колонії – що розповів
  Наступний матеріал
  Відповість за неправосудне рішення: Луценко прокоментував закриття справи Кернеса
  Теги: