Олег Сенцов
Олег Сенцов
Facebook / Людмила Денісова

Сенцов живий: єпископ відвідав режисера в російській колонії – що розповів

У колонії відбувся медичний консиліум

Олег Сенцов живий – про це повідомив єпископ Григорій Міхнов-Вайтенко. Він зараз перебуває в російському Лабитнангі і мав розмову з бранцем.

Він зазначив, що сьогодні, 10 серпня, в колонії відбувся медичний консиліум, на якому і місцеві, і тюремні лікарі обговорювали стан українського режисера. Наступного разу побачити Сенцова єпископ планує вже у понеділок, 13 серпня.

Крім того, президент Франції Макрон поговорив про стан Олега Сенцова з Володимиром Путіним. Про це йдеться в офіційному повідомленні Єлисейського палацу.

Еммануель Макрон висловив російському президенту своє занепокоєння станом здоров'я Олега Сенцова, яке дуже погіршилося. Французький президент заявив Путіну, що вкрай важливо, аби Росія негайно і в гуманний спосіб розв'язала це питання.

Напередодні уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова оприлюднила нові фото Олега Сенцова, зроблені в колонії. Світлини їй передала російська колега.

Раніше адвокат засудженого Дмитро Дінзе повідомив про нелюдське ставлення до підзахисного з боку російських медиків. У Сенцова значно погіршилося здоров'я – знизився рівень гемоглобіну, виникла анемія. Українець вживає лише воду та мінімальну кількість медичних сумішей, які його підтримують.

Сенцов також укотре нагадав, що не припинить голодування, допоки Кремль не піде на його вимоги. А саме – звільнить усіх українських політв’язнів, яких утримують у російських тюрмах.

Нагадаємо, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка. 

Дивіться також:

Попередній матеріал
Вісім карет "швидкої", серед загиблих – діти: подробиці жахливої аварії під Запоріжжям
Наступний матеріал
У Польщі збираються судити українку, що народила дитину під час робочої зміни

Голодує 87-й день: Денісова пропонує Росії обговорити будь-які умови для порятунку Сенцова

"Прив'яже і накачає препаратами": Сенцов пояснив, чому не довіряє російським медикам

"Розбудити задрімавшу суспільну свідомість": на Кримському мосту вивісили плакат із Сенцовим – фото

Анемія і проблеми з серцем: адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця

ЄСПЛ знову закликав Сенцова припинити голодування

"На межі життя і смерті": сестра політв'язня Сенцова розповіла про його стан