Польща
Польща flickr.com

У Польщі закривають одразу 12 вугільних шахт через спалах коронавірусу

  Читайте по-русски
  За час пандемії захворіли вже кілька тисяч гірників

  Серед шахтарів у Польщі – спалах коронавірусу. Через це місцева влада вирішила закрити одразу 12 шахт, починаючи з вівторка, 9 червня, передає "5 канал".

  Не працюватимуть копальні щонайменше три тижні. Зарплата шахтарів – за період простою – повністю збережеться. Уражених COVID-19 – кілька сотень працівників шахт Силезького воєводства. А за увесь час пандемії – захворіло кілька тисяч із них.

  За словами урядовців, у більшості – легкий перебіг хвороби. У найближчі тижні усі працівники шахт мають пройти тести на коронавірус. І частина шахтарів уже їх проходять у мобільних пунктах здачі аналізів.

  Сусідня з Україною Польща має украй схожі показники захворювання і кількості летальних випадків від коронавірусу. І одні з найнижчих у країнах ЄС. Станом на понеділок, 8 червня, у республіці трохи за 27 тис. випадків інфікування. Померлих – 599.

  "Ми вирішили тимчасово закрити ті шахти, де і далі фіксують нові випадки інфікування. Принаймні, доки не проведуть тести для всіх шахтарів. Під час періоду простою всі працівники отримають 100% своєї зарплати. І не зазнають фінансових та економічних збитків. Для нас це дуже важливо, щоб шахтарі не відчули на собі економічного удару внаслідок спалахів на шахтах, що змусили нас ухвалити це рішення", – запевнив віцепрем'єр-міністр Польщі Яцек Сасін.

  Нагадаємо, Нова Зеландія подолала коронавірус та знімає всі обмеження.

  Попередній матеріал
  На Донбасі окупанти сім разів зривали "тишу": один військовий поранений
  Наступний матеріал
  Пункти пропуску відкривають на Донбасі: хто не проходитиме обсервацію
  Loading...