У Польщі стартував фестиваль льодових фігур [сюжет, відео]

  Найкращі скульптори з усього світу - приїхали до Польщі на Міжнародний фестиваль льодових фігур. Упродовж тижня вони демонструватимуть свою майстерність тисячам глядачів у місті Познань. Кожна із команд - використовує свою унікальну техніку роботи з кригою.

  Майстри з Канади, Росії, Сербії, Сполучених Штатів, Франції та Польщі перетворюють центр Познані на новорічний казковий пейзаж. Кожен зі скульпторів до завершення роботи зберігає сюжет свого твору у суворій таємниці. Таким чином вони зацікавлюють відвідувачів і приховують від конкурентів новинки, які привезли на фестиваль.

  Кароліна Валков`як, організаторка фестивалю: "Тут зібралися найкращі майстри планети. Цьогоріч до Познані приїхали багато чемпіонів та віце-чемпіонів світу з виготовлення льодових скульптур. Вони не сприймають нав`язування якоїсь конкретної теми. Їхні вироби завжди виходять надзвичайно гарними та оригінальними. Кожен з учасників готується до фестивалю протягом кількох тижнів. Для них це дуже серйозно".

  Ввечері скульптури з льоду прикрашають різнокольоровою ілюмінацією. Тисячі туристів приїжджають до Познані, щоби прогулятися Старою ринковою площею та подивитися на десятки різноманітних сценок, які на їхніх очах постають з криги.

  Перший відвідувач фестивалю: "Всі фігури - чудові. Іноді спершу складно здогадатися, що саме вони зображають. Але якщо уважно придивитися - завжди знайдеш відгадку". 

  Другий відвідувач фестивалю: "Це ще один неперевершений прояв прекрасного. Поки що фестивель не дуже відомий навіть у Польщі. Але його рівень завжди надзвичайно високий".

  Уперше Міжнародний фестиваль льодових скульптур пройшов у Познані в 2005-ому. Цьогоріч він має завершитися 23-го грудня. Але організатори обіцяють продовжити захід до Нового року, якщо морозна погода триматиметься.

  Олександр Войтко, "5 канал"    

  Попередній матеріал
  У Голівуді нова зірка на Алеї Слави
  Наступний матеріал
  "5 КАНАЛ" ВИМАГАЄ ПУБЛІЧНОСТІ "ЧАСТОТНОЇ СПРАВИ"
  Теги: