У передмісті столиці Бангладеш горить швацька фабрика

  Друга за останні три дні швацька фабрика - горить у передмісті столиці Бангладеш - Дакки. Скільки людей лишаються у палаючій будівлі - поки невідомо.

  У 12-типоверховому будинку - знаходяться три окремі швацькі підприємства. Що стало причиною займання - не повідомляється. Поки що вогнеборці запевняють - жертв немає. Минулої суботи у подібній пожежі на іншій фабриці - загинули 112-ть людей. Там - через замикання в електриці зайнявся перший поверх, тож люди не могли врятуватися. Пошиття одягу на експорт є основною статтею прибутку, тож подібних підприємств у країні - понад чотири з половиною тисячі. Останнім часом усе частіше лунають нарікання на численні порушення техніки безпеки на фабриках.

  Працівник фабрики: "У нас на фабриці встановили вогнегасники, які не працюють, вони просто для виду. Зате їх показують покупцям та представникам влади. Пожежні гідранти та балони з газом - замкнені, ми не маємо до них доступу. Єдиний аварійний вихід - також зачинений. Жодних навчань на випадок пожежі - не проводять".

  Працівник фабрики: "Якщо починається пожежа, з будівлі не так просто вийти. У ній взагалі немає аварійних сходів ззовні - лише звичайні всередині".

  Попередній матеріал
  У Даманхур відбулися сутички прихильників та противників президента Мурсі
  Наступний матеріал
  Міністр оборони Ізраїля збирається у відставку
  Теги: