У Даманхур відбулися сутички прихильників та противників президента Мурсі

  Одна людина загинула, ще понад шість десятків зазнали поранень під час сутичок прихильників та противників президента Мурсі в єгипетському місті Даманхур. За повідомленнями руху "Брати-Мусульмани", загиблий - п`ятнадцятирічний підліток. Він був активним членом цієї політсили.

  Сутички у Даманхурі спалахнули, коли протестувальники намагалися узяти штурмом штаб-квартиру Братів-Мусульман. Масові виступи та заворушення не вщухають і в інших єгипетських містах - зокрема, в Александрії та Суеці. Протестувальники з наметами зайняли і центральну площу Тахрір у Каїрі. Причиною безладів у країні став указ Мурсі, що забороняє оскаржувати у суді будь-які рішення чинного президента. Правозахисники назвали це - початком нової диктатури. Сам же глава держави запевняє: його указ - лише тимчасовий захід, потрібний задля стабільності у країні.

  Єгиптянин: "У нашій країні знову починається революція, і вимоги у людей усе ті ж - повалення режиму, що обмежує нашу свободу. Закликаємо усіх незгодних - знову вийти на площу Тахрір і боротися за свої права".

  Єгиптянин: "Ми підтримуємо рішення чинного президента. Віримо, що воно справедливе і доцільне у нинішній ситуації. Гадаємо, що Мохаммед Мурсі - прагне кращого життя для усіх єгиптян". 


   

  Попередній матеріал
  Сектор Газа оцінив збитки завдані бомбардуваннями з боку Ізраїля
  Наступний матеріал
  У передмісті столиці Бангладеш горить швацька фабрика
  Теги: