5.ua

У Пентагона є план на випадок атаки зомбі – FP

  Міністерство оборони США розробило план відповіді на атаку зомбі та захисту людей від "ходячих мерців".


  Про це пише Foreign Policy, який отримав у своє розпорядження документ під назвою CONOP 8888.

  "Це план виживання під час нападу зомбі, керівництво для військових планувальників, як ізолювати загрозу для "меню" мерців – зомбі,що їдять тільки курятину, вегетаріанців-зомбі і навіть "магічних злих зомбі"-, та знищити їх", - пише видання у саркастичній манері.

  Хоча документ, підписаний 30 квітня 2011 року, справляє враження жартівливого, однак у ньому вказується, що він є абсолютно серйозним.

  Як пояснюється, військовим планувальникам Пентагону поставили завдання розробити план захисту населення та відбиття атаки будь-якого роду. Враховуючи політичні наслідки навчальних планів, які могли б випливти, якби наприклад американці дізналися про план відбиття атаки Нігерії або Тунісу, було прийнято рішення використати нереального ворога, так, щоб цей план ніхто не сприйняв за реальний.

  У Стратегічному командуванні США підтвердили, що на закритому сайті військового відомства дійсно є план на випадок атаки зомбі, але він використовується виключно як тренувальний, за допомогою якого студенти дізнаються про основні поняття військових планів і дій у випадку надзвичайних ситуацій.
  Попередній матеріал
  Генпрокуратура назвала головні досягнення сепаратистів на Сході
  Наступний матеріал
  Озброєні люди штурмують ОВК у Красному Лучі