5.ua

Генпрокуратура назвала головні досягнення сепаратистів на Сході

  Найбільшим "досягненням" терористів та сепаратистів на території Донецької та Луганської областей стало загострення криміногенної ситуації в регіоні.

  Про це 14 травня в ефірі "5 каналу" повідомив Начальник Головного управління ГПУ з нагляду над дотриманням законів у кримінальному провадженні Микола Гошовський.
  На його думку, більшість зброї, яка опинилася в руках сепаратистів і терористів могла до них не потрапити, якби правоохоронці чітко виконували свої службові обов’язки. 
  "Ми маємо ситуацію коли в Луганській області заволоділи 2 тис. одиниць зброї незаконно, з них 1500 автоматів, 20 кулеметів і т.д. Так само і в Донецькій області. Ця зброя почала активно використовуватися проти українських громдян", — зауважив начальник управління Генпрокуратури.
  Він також зазначив, що органами прокуратури вже відкрито 14 кримінальних проваджень щодо неналежного виконання працівниками міліції своїх службових обов’язків.
  Микола Гошовський закликав правоохоронців східних областей не бути боягузами та виконувати свої обов’язки згідно Закону, а місцеве населення – не допомагати терористам та не порушувати Закон.
  "Населення, яке помиляється і взяло в руки зброю я просив би її здати поки не пізно, не конфліктувати із законом і тоді в цих регіонах наступить спокій", — підкреслив представник ГПУ.

  Попередній матеріал
  В ході АТО знищено замасковану базу терористів під Краматорськом - Турчинов
  Наступний матеріал
  У Пентагона є план на випадок атаки зомбі – FP
  Теги:
  Loading...