5.ua

У Парижі мітингують проти депортації неповнолітньої нелегалки

  Дівчину разом з родиною депортували минулого тижня до Косово. Там Леонарда не може навчатися. Родина школярки нелегально приїхала до Франції 5 років тому, однак їм відмовили у наданні статусу біженців.

  Дівчину затримала поліція просто під час шкільної екскурсії. Дії влади спровокували обурення у суспільстві. Демонстранти, як і напередодні, закидали правоохоронців камінням та сміттям. Влада вивела на вулиці Парижа спецпризначенців. Повідомлень про поранених наразі немає. Вранці  учні забарикадували вхід до кількох столичних шкіл.

  Раніше міністр внутрішніх справ Франції Манюель Вальс – найпопулярніший член соціалістичного уряду – підтримав депортацію родини Дібрані. Це спричинило розкіл у владі: частина соціалістів закидають міністру зраду лівих цінностей.

  Давид, школяр: «Ми розгублені: називаємо Францію країною, яка захищає права людей, яка приймає їх, і водночас депортуємо молодих людей. У випадку Леонарди – до країни, чужої для неї, в якій вона не має майбутнього».

  Венсан Пейон, міністр освіти Франції: «Поки учень навчається, як було у цьому випадку, він є частиною життя школи, в яке не можна втручатися, бо школи – це свого роду святині».

  Попередній матеріал
  Українські прикордонники вчаться протистояти терористам [відео]
  Наступний матеріал
  Рибак: ВРУ розгляне закон щодо лікування засуджених наступного тижня
  Теги:
  Loading...