У Парагваї лютує жовта лихоманка

  Паніка у Парагваї, де лютує жовта лихоманка. Тисячі людей блокують дороги і вдираються до медичних пунктів. Вони вимагають вакцини проти недуги, адже за останній місяць четверо хворих вже померли.
  У Парагваї це перший за останні тридцять років спалах вірусу, що поширюється через укуси комарів. Минулого тижня у країні оголосили надзвичайний стан. З того часу медики роздали вже двісті тисяч доз вакцини у найбільш небезпечних районах. Але у країні мешкає понад п`ять мільйонів людей. У сусідній Бразилії жовта лихоманка від грудня забрала вже тринадцять життів. Сусідні країни вже відправили до Парагваю кілька сотень тисяч доз вакцини для щеплення.

  Люди: "Якщо ми не будемо протестувати, вони не дадуть нам вакцини. Це несправедливо, це національна катастрофа. Забагато людей вже померло. Ми такі ж люди, як політики та їхні діти."

  Люди: "За це відповідальні міністр охорони здоров`я та президент. Ми з моїм сином стоїмо тут вже з четвертої ранку. Ми не змогли сьогодні піти на роботу. Ми бідні."

  Хосе Аквіно, директор дитячої лікарні: "Міністерство робить все можливе, щоби знайти потрібну кількість доз для вакцинації усіх людей. На цей момент ,можливо, у нас і не вистачає вакцин для всіх, але незабаром буде все необхідне."
  Попередній матеріал
  Солана поділяє радість косоварів
  Наступний матеріал
  Войска НАТО перекрыли северную границу Косова
  Теги:
  Loading...